Mějte jasno!

Kontakt

Telefon: +420 739 948 317
Email: tajna-sluzba@seznam.cz
WWW: Legionus.cz

O nás

Na trhu působíme téměř deset let, pracují pro nás pouze profesionálové, kteří se ve svém oboru vyznají a dokáží přinést toužené výsledky.

Detektivní služby

Zabýváme se odhalováním partnerské nevěry, sledováním osob, pátráním po osobách, zajišťováním důkazů, vyhledáváním odposlechových zařízení a dalšími službami ze širokého spektra, který tento obor nabízí.


Speciální program

Pokud máte podezření, že je Vám blízká osoba nevěrná a víte, že pracuje s počítačem, není nic jednoduššího, než nasadit do počítače nenápadný program, díky kterému budete vědět vše, co se na něm děje.

Instalace programu je velice jednoduchá a samotné použití programu zvládne opravdu kdokoliv. Hlavní výhodou našeho programu je skrytý běh, zachytávání jakékoliv činnosti a přehledné zpracování výsledků, které můžete použít jako důkaz.

Tento speciálně vyvinutý program jsme zařadili do hlavní nabídky díky vysoké poptávce našich klientů, kteří většinou během několika dní zjistí vše co potřebují.

Cena jedné neomezené licence je 3.500,- Kč a je možno jí použít na libovolné množství počítačů.

Detektivní služby

Veškerou činnost spojenou s tímto oborem vykonávají pouze proškolení profesionálové, kteří se umí pohybovat v terénu a dokáží splynout s prostředím. Nemusíte tak mít strach z odhalení či narušení diskrétnosti.

Zaručujeme diskrétnost!

Veškeré služby jsou vykonávány s maximální diskrétností. Nearchivujeme žádné dokumenty, vše po dořešení zakázky ihned likvidujeme. Jedná se o papírové, fotografické, zvukové a videostopy.

Konzultace zdarma

Při prvním setkání máte jistotu bezplatné konzultace. Seznámíme se s Vámi, Vašim problémem a navrhneme taková řešení, která ve Vás vyvolají pocit touženého klidu. U nás je na prvním místě spokojenost klienta.